ÆSKER 3 stk, delvist agat, 1800/2000 årh.

392257. ÆSKER 3 stk, delvist agat, 1800/2000 årh.

Længde ca 4,5 - 6,5 cm.

Herkomst: Portugisisk diplomatfamilie.

Have på. Revner. Kantstødt. En dåse med et revne igennem. En kasse mangler en del af låg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 4,5 - 6,5 cm.

Antal besøg: 943