SKAB, nyrenæssance eg, omkring 1900.

391681. SKAB, nyrenæssance eg, omkring 1900.

Dekoration af løvemacarons, længde 93, dybde 59, højde 158,5 cm.

Slitage, revner, ridser, mærker, revner, skader, løs del medfølger, skuffer til skuffeinteriør mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.023