MEDIEBÆNK, „Ray“, Afdeling.

MEDIEBÆNK, „Ray“, Afdeling.
3914539. MEDIEBÆNK, „Ray“, Afdeling.

Dør med en bagjusterbar hylde, et hul i ryggen til kabler og et hul på toppen med en lås.
Længde ca. 100, bredde ca. 43, højde ca. 57 cm.

Brugsslitage, mindre ridser forekommer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 470