SPISEBORD med indsatsplader, 1900-tallet.

391013. SPISEBORD med indsatsplader, 1900-tallet.

3 ekstra brædder á 50 cm hver. Længde ca 140, bredde 96, højde 73 cm.

Slitage, ridser, stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, stød.

Antal besøg: 848