BAYONETTER, 3 stk, Sverige og Egypten.

390575. BAYONETTER, 3 stk, Sverige og Egypten.

Svensk m/1914 og m/1896, egyptisk AG42.
Samlet længde inklusive bælg ca 35-48,5 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 1.035