LYNESTAKER, 1 par, gustaviansk stil, vallonsk messing, dateret 1987.

390556. LYNESTAKER, 1 par, gustaviansk stil, vallonsk messing, dateret 1987.

Højde 15,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 15,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.479