BOGERYLDE, teaktræ, formentlig Bräntorps, 1950'erne/60'erne.

390526. BOGERYLDE, teaktræ, formentlig Bräntorps, 1950'erne/60'erne.

Længde 100, dybde 22,5, højde 162 cm Sælges til fordel for Djurens Rätt.

Slitage, ridser, delvist solbleget, bagside med mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.404