BORDSKE, sølv, Gustaf Stafhell d ä, Stockholm 1724.

389688. BORDSKE, sølv, Gustaf Stafhell d ä, Stockholm 1724.

Længde 20 cm.
Vægt 58 g.
Med hylderanke, stemplet med M i skrivestil (=1724).

Alder og Brugsslitage; god stand.
Spor efter ældre ejerudskæringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 20 cm.
Vægt 58 g.

Antal besøg: 1.263