VIOLIN, med sløjfe, svensk, omkring 1900.

389336. VIOLIN, med sløjfe, svensk, omkring 1900.

Længde ca 60 cm.

Slitage, reparationer, snorholder mangler, taske med skade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 60 cm.

Antal besøg: 805