389238. Sæt MAGASIN OG AVISER, herunder Detektivmagasinet og Novellmagasinet, 20. århundrede.
Blandt andet Alibimagasinet, Veckkans-serien, Detektivmagasinet, Nyckelböckerna og Sexton Blake Magasinet.
Slitage, skader, folder, pletter, skrevet ind/på, dubletter forekommer. Ikke gennemgået.