VASER, 1 par, ÆSKER, 1 par, glas, Mary Gregory stil, 20. århundrede.

387645. VASER, 1 par, ÆSKER, 1 par, glas, Mary Gregory stil, 20. århundrede.

Vasernes højde ca 28 cm, kassernes diameter ca 6 cm.

Mindre slitage, ridser, mærker, en kæde mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 722