RADIO, Philips, Super Inductance 834A, HØJTTALER, Philips, bakelit.

387182. RADIO, Philips, Super Inductance 834A, HØJTTALER, Philips, bakelit.

Radiohøjde ca 45 cm, højttalerhøjde ca 38 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Antal besøg: 2.486