VÆG KONSOLLER, et par, rokoko stil, 1800-tallet.

386824. VÆG KONSOLLER, et par, rokoko stil, 1800-tallet.

Forgyldt. Med rocaille dekoration. Højde ca 32 cm.

Herkomst: Portugisisk diplomatfamilie.

Slitage og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og skader.

Antal besøg: 1.877