FIGUR, dreng på puddel, bronze, omkring 1900.

38585. FIGUR, dreng på puddel, bronze, omkring 1900.

Bærer utydelige stempler, længde 9 cm.

Slitage, skader/dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, skader/dele mangler.

Antal besøg: 935