BENGT BÖCKMAN. 3 stk, farvelitografier, signeret og nummereret.

385686. BENGT BÖCKMAN. 3 stk, farvelitografier, signeret og nummereret.

Nummereret 160/250, 98/299, 116/199.
Mål indvendig passepartout ca 22 x 11, 21 x 15, 22,5 x 14,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Bengt Böckman (1937–2014)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Bengt Böckman (1937–2014)

Antal besøg: 949