3849970. STATUS QUO - ANTAGER BARE 'UNDERSKREVET LP.
UK trykker på orange Vertigo-etiketter, signeret med sort blæk på ærmeomslaget af Francis Rossi og Rick Parfitt. Dette parti leveres med et ægthedscertifikat fra 'MSPS Realgraphs Ltd.'.
Vinyl i flot VG+ stand, ærme med opbevaringsslitage så mere VG.