SALONBORD MED SØLPEFOD, 1800-tallet.

38474. SALONBORD MED SØLPEFOD, 1800-tallet.

Blandt andet mahogni, oval skive, skåret fod.
Længde 107, bredde 68, højde 74 cm.

Finerskader, slitage, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Finerskader, slitage, revner.

Antal besøg: 906