ET PAR 9KT GULD RUBIN OG DIAMANT KLYNGEØRERINGE.

3846965. ET PAR 9KT GULD RUBIN OG DIAMANT KLYNGEØRERINGE.

Hver stud består af et trinskåret rubin, der måler 6 x 4 mm. Omgivet af runde diamanter. TDW for parret ca. 0,20 ct. Hovedet måler 8,5 x 6,7 mm. Søjle- og rullebeslag. Hvidguld, stemplet 'ATL, 375, London'. Bruttovægt 1.8g.

God stand. Ingen synger om skade.

Tema

Seasonal Silver & Stocking Fillers

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Antal besøg: 202