HALSKÆDE, 18k guld, stemplet Silmar KFS, 1900-tallet.

384394. HALSKÆDE, 18k guld, stemplet Silmar KFS, 1900-tallet.

Panserled, bredde ca 5 mm.
Længde ca 45 cm.
Vægt cirka 29,1 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Panserled, bredde ca 5 mm.
Længde ca 45 cm.
Vægt cirka 29,1 gram.

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.275