VAS, Tapio Wirkkala, "Tokyo", Iittala, Finland 1955.

38430. VAS, Tapio Wirkkala, "Tokyo", Iittala, Finland 1955.

Signeret TAPIO WIRKKALA IITTALA 55. Højde ca 15,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 2.590