PLADER, 12 stk, tin, forskellige fabrikater, 1900 tallet.

384263. PLADER, 12 stk, tin, forskellige fabrikater, 1900 tallet.

5 stk HTM Blockzinn, 5 stk H. M. Thielen Feinzinn Danzig, 2 stk HTM Blockzinn London Diameter 22 cm.

Slitage, ridser, mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.309