Sæt, glas og porcelæn, 5 dele.

38374. Sæt, glas og porcelæn, 5 dele.

Vas, Orrefors. Højde 22 cm.
Skål, Orrefors, signeret FA (Edvin Öhrström) 1982. Diameter 22 cm.
Sukkerskål og ske NS. Højde 22 cm.
Skeer 2 stk, salt og mel, Gustavsberg.

Brugsslitage, skibene med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vas, Orrefors. Højde 22 cm.

Antal besøg: 865