PROJEKTOR, Charles Beseler Vu-Lyte II, 1900-tallet.

383084. PROJEKTOR, Charles Beseler Vu-Lyte II, 1900-tallet.

Bredde 32,5, dybde 47,5, højde 60 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 4.551