IRSK SKOLE (19. ÅRHUNDREDE).

IRSK SKOLE (19. ÅRHUNDREDE).
3829772. IRSK SKOLE (19. ÅRHUNDREDE).

Sommerhus i Lakeland Scene
olie på lærred
29 x 39 cm (11 tommer x 15 tommer)

NB dette parti er i vores Norfolk salerom i Glandford NR25 7JP.

God hængbar stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sommerhus i Lakeland Scene
olie på lærred

God hængbar stand.

Antal besøg: 165