BOGERYLDE, 3 sektioner, engelsk stil, 2000-tallet.

382540. BOGERYLDE, 3 sektioner, engelsk stil, 2000-tallet.

Købt hos Brittfurn i 2003. Hylder er tilgængelige. Samlet længde ca 267, dybde 31 højde 200 cm Tilføjelse: 2016-02-01 en dør let skæv.

Slitage, ridser og mærker, laktab, stødskader, den ene låge lidt skæv.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 5.045