382540. BOGERYLDE, 3 sektioner, engelsk stil, 2000-tallet.
Købt hos Brittfurn i 2003. Hylder er tilgængelige. Samlet længde ca 267, dybde 31 højde 200 cm Tilføjelse: 2016-02-01 en dør let skæv.
Slitage, ridser og mærker, laktab, stødskader, den ene låge lidt skæv.
Nøgle/nøgler findes