SKÅL, glas, Milan Vobruba, Gusum.

382506. SKÅL, glas, Milan Vobruba, Gusum.

Diameter ca 26 cm. Signeret og mærket 95 nederst.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 988