VÆGLAMPER, 3 stk, Cebe Asea-Elektroskadia, 20. århundrede.

382347. VÆGLAMPER, 3 stk, Cebe Asea-Elektroskadia, 20. århundrede.

Højde ca 29 cm.

Slitage, ridser, mindre Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 29 cm.

Antal besøg: 864