382213. LENS, 3 stk, Olympus og DIVERSE FOTO TILBEHØR.
Olympus G.Zuiko Auto-W 1:3,5 f=28 mm, Olympus Zuiko Auto-W 28 mm 1:2,8, Olympus E.Zuiko Auto-T 1:3,5 f=135 mm Inkluderer kikkert Eschenbach Farluz 8X30 Ww 149mm/1000m.
Slitage, skader, dele mangler, ikke fuldt efterset.