KLAFFBYRÅ, 1800-tallet.

KLAFFBYRÅ, 1800-tallet.
381833. KLAFFBYRÅ, 1800-tallet.

Ca. længde 97, bredde 47, højde 97 cm.

Slitage, stødmærker, skader på ben, noget maske-tung, renoveret og suppleret.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.087