HALSKÆDE 2 stk, sølv, NØ Fra Danmark og Reijo Nieminen, 1900-tallet.

381213. HALSKÆDE 2 stk, sølv, NØ Fra Danmark og Reijo Nieminen, 1900-tallet.

Vedhæng i form af en blomst, Reijo Nieminen, Stockholm, 2008. Vedhængshøjde ca 4 cm.
Vedhæng med rav/imiteret rav, stemplet NE From, Danmark. Vedhængshøjde ca 4,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.489