380227. DUKKESKAB med tilbehør, 19./20. århundrede.
Leveres med forskellige dukkehusmøbler, dukker (inklusive Caco type) og tilbehør.
Længde 88 bredde 32 højde ca 180 cm.
Skab med slitage, stedvis falmet, revner, pletter, dekorative dele delvist løse, stødmærker.
Tilbehør, dukker og møbler med slitage, reparationer.
Nøgle/nøgler findes