JAMES KINNEAR (BRITISK, 1846-1917).

3801516. JAMES KINNEAR (BRITISK, 1846-1917).

'Gamle Kinghorn, Fife Skotland'
signeret (nederst til højre), akvarel
24 cm x 34 cm.

god stand, mindre misfarvning og tab af stel.

Få foretaget en gratis vurdering!

24 cm x 34 cm.

Antal besøg: 89