Serveringsvogne, 3 stk., metal og glas, 20. århundrede.

3799361. Serveringsvogne, 3 stk., metal og glas, 20. århundrede.

Højde ca. 69, 50x36 cm
Højde ca. 70, 50x37 cm
Højde ca. 76, 74x45 cm.

Slidte forgyldninger, hjulskiver, slitage, 1 vogn suppleret med 2 nyere hjul.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 69, 50x36 cm
Højde ca. 70, 50x37 cm
Højde ca. 76, 74x45 cm.

Antal besøg: 468