SPISESTUE BUFFET, gustaviansk stil, 20. århundrede.

379854. SPISESTUE BUFFET, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 184, bredde 44, højde 80 cm.

Brugsslitage, mærker, ret falmet skive.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.250