GRAVERING, forestillende Richard Grenville, graveret af William Dickinson efter maleri af Joshua Reynolds, slutningen af det 18. århundrede.

379632. GRAVERING, forestillende Richard Grenville, graveret af William Dickinson efter maleri af Joshua Reynolds, slutningen af det 18. århundrede.

Billedareal inklusive tekst ca 50 x 35 cm.

Slitage, pletter, evt. nedrivning nederste højre hjørne. Eks undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.109