SMYKKER, sølv, 11 dele, herunder fra Mexico, 1900-/2000-tallet.

37960. SMYKKER, sølv, 11 dele, herunder fra Mexico, 1900-/2000-tallet.

Inklusiv brocher, halskæder og øreringe.

Slitage, lejlighedsvise ridser/reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 902