ALEXANDER CALDER. Farvelitografi, signeret på tryk 1973.

3792454. ALEXANDER CALDER. Farvelitografi, signeret på tryk 1973.

Uindrammet.
Balloner, ca. 57x60,5 cm.

Mindre overfladeslid, kantkrøller.

Kunstner/designer

Alexander Calder (1898–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

Uindrammet.
Balloner, ca. 57x60,5 cm.

Kunstner/designer

Alexander Calder (1898–1976)

Antal besøg: 381