Kommode, almindelig mand, 1800-tallet.

378994. Kommode, almindelig mand, 1800-tallet.

Længde 107 bredde 35 højde 98 cm.

Slitage, mærker, ridser, pletter, misfarvning og istandsat.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.376