MALERIER, 2 par, 19./20. årh.

MALERIER, 2 par, 19./20. årh.
378851. MALERIER, 2 par, 19./20. årh.

Akvareller med guldramme, billedstørrelse 36 x 11 cm Gouache, billedstørrelse 28,5 x 14 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 836