SKÅL, sølv, Royal Irish Silver, Dublin, Irland, 1969.

378714. SKÅL, sølv, Royal Irish Silver, Dublin, Irland, 1969.

Import stemplet Sheffield, UK.
Diameter ca 13 cm.
Højde ca 6,5 cm.
Vægt omkring 208 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 13 cm.
Højde ca 6,5 cm.
Vægt omkring 208 gram.

Brugsslitage.

Antal besøg: 907