PHONOGRAPH, Columbia Phonograph Co. New York, omkring 1900.

378655. PHONOGRAPH, Columbia Phonograph Co. New York, omkring 1900.

Type B, 406225. Længde ca 30 cm.

Slitage, skrammer, mærker, ridser, mindre buler. Reparation.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.282