SKAB, Kina, begyndelsen af det 20. århundrede.

378140. SKAB, Kina, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde 71, dybde 43, højde 132 cm.

Slitage, revner, dekorative skader, et skab låst, pletter, forstærkninger.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 768