FIGURER, 15 stk, udskåret og malet træ.

377738. FIGURER, 15 stk, udskåret og malet træ.

1 figur med hul til fastgørelse. Maksimal højde ca 31,5 cm.

Slid, beskadigelse. Dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 667