3776302. EN HVIDMALET HØJ ÅBEN REOL.
med trappetrin over fem hylder flankeret af drejede understøtninger, på en fejet sokkelbund og bunkefødder, 84 cm bred, 220 cm høj, 39 cm dyb.
Venstrehåndstøbning ser ud til at være monteret igen, anden hylde fra bunden har et rektangulært stykke skåret ud af venstre side, overfladeridser og mærker.