SPEJL, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

377461. SPEJL, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

Højde ca 45 cm.

Have på. Mindre stød og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 45 cm.

Antal besøg: 1.139