STEPHEN BURKE. Loftslampe, „Lightframe“, akrylplast, David Design.

3768228. STEPHEN BURKE. Loftslampe, „Lightframe“, akrylplast, David Design.

Aftagelige lameller.
1 lyspunkt.
Diameter ca. 72 cm.

Solgt til fordel for Stockholms Stadsmission.

Brugsslitage. Ikke funktionelt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Aftagelige lameller.
1 lyspunkt.
Diameter ca. 72 cm.

Antal besøg: 433