Flydesign. 9 bind.

Flydesign. 9 bind.
3765107. Flydesign. 9 bind.

- Installation og vedligeholdelse af flyvugen IV Fahrwerk
- Installation og vedligeholdelse af flyvningen III Leiwerk
- Entwurf og genopretning af flyveugen II Rumpf
- Design til flyve/David B. Thurston
- Design for sikkerhed af David B. Thurston
- Kampflydesigner/E. Henry Heinemann
- Flydesign 8. ED/K. D. Træ
- Testpilot om luftfart/Hans-Werner Lerche
- Moderne militærflyanatomi.

Spor af brug. aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
3765107. Flydesign. 9 bind.

- Flydesign 8. ED/K. D. Træ
- Moderne militærflyanatomi.

Spor af brug. aldersslitage.

Antal besøg: 132