F. BALLMANN. Landskab med køer.

3764713. F. BALLMANN. Landskab med køer.

Ukendt kunstner, landskab med køer, olie på lærred, anbragt på pap, 1926, signeret og dateret 'F. Ballmann 1926', ca. 35 x 51 cm, med ramme ca. 45,5 x 60 cm.

Lidt brunet generelt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt brunet generelt.

Antal besøg: 216