SKÅL. optisk blæst, Simon Gate, Orrefors, første halvdel af det 20. århundrede.

376155. SKÅL. optisk blæst, Simon Gate, Orrefors, første halvdel af det 20. århundrede.

Optisk blæst og facetteret. Markeret; Orrefors GA 1400/2. Højde ca 22 cm.

Brugsslitage, mindre ridser og mærker. Mikrochip på fodring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.154