PETER HAYMAN (FØDT 1930) (4).

PETER HAYMAN (FØDT 1930) (4).
3759538. PETER HAYMAN (FØDT 1930) (4).

'Robin'
signeret (nederst til højre), akvarel
24 x 20cm, sammen med fire yderligere tryk.

god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

'Robin'

god stand.

Antal besøg: 224